top of page

Biologiczne i psychiczne funkcje centrów energetycznych w ciele

Naukowcy udowodnili, że najpierw powstaje pole energetyczne, a dopiero potem powstały obraz materializuje się. Zatem najwyższy czas, aby zauważyć, że człowiek, roślina, zwierzę... to nie tylko ciało fizyczne.


Dlaczego kot czuje jak jego właściciel wraca do domu zanim zbliży się do drzwi ?

Dlaczego Ty czujesz jak ktoś o Tobie myśli ?

Dlaczego w tym samym czasie często np. sięgamy po jakąś rzecz, choć głośno nikt nie wypowiedział swoich myśli ?


Zatem jesteśmy w stanie komunikować się nie tylko za pomocą słów, wzroku, słuchu. Na co dzień mamy mnóstwo dowodów, że odczuwamy znacznie więcej niż tylko to co postrzegamy naszymi 5 zmysłami.


Dlatego też poznając jak funkcjonują centra energetyczne w ciele, jak zbudowane jest nasze ciało nie tylko na poziomie fizycznym ale również energetycznym, możemy szybciej i skuteczniej powrócić do równowagi fizycznej i psychicznej oraz osiągnąć to co pragnie nasze Serce.


Większość z nas reaguje na nieprzyjemne doznania blokowaniem uczuć i zatrzymywaniem przepływu energii. Jeśli odblokujemy przepływ w odpowiednim czasie, nie doprowadzi to do choroby w ciele fizycznym. Natomiast blokowanie uczuć, kumulowanie w ciele negatywnych emocji zawsze prowadzi do choroby. Energoterapia usuwa blokady i wspomaga organizm w drodze do Zdrowia.

___

Gabinet Energoterapii Dobro Płynie Anna Radziszewska

______

Więcej o mnie:

https://www.dobroplynie.pl/

https://www.facebook.com/dobroplynie

https://www.youtube.com/channel/UCcin1r1uM__DbTuoSEpW1bg

https://www.instagram.com/dobroplynie/

___

#energoterapia, #reiki. #annaradziszewska, #dobroplynieannaradziszewska, #uleczalni, #zabiegreiki, #gabinetenergoterapii,

*Tabela opracowana na podstawie książki Barbary Ann Brennan.

44 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Detoks

bottom of page