Coś się do mnie przyczepiło ….

Refleksje po sesjach.


Byłam na wspaniałym urlopie. Tak myślałam. Jak wróciłam to teraz czuję się źle…..


Moja firma świetnie się rozwijała. Pozyskałem nowego klienta i teraz się zastój ……


Pojechałem z przyjaciółmi na festiwal i choć to nie były moje klimaty, to zostałem, a teraz nie umiem znaleźć sobie miejsca …..


Kupiłam piękny stary stół na pchlim targu i teraz choruję ….

………………

Ostatnio słyszę takie historie.


Pamiętaj: miejsca, przedmioty, ludzie – każdy razem i wspólnie mają swoją energię, mają swoją historię, która może nie być dla Ciebie dobra.


Jeśli czujesz, że Ciebie odpycha, Twoja intuicja Ci podpowiada: to wydarzenie, ten przedmiot nie jest dla Ciebie - to zostaw, odejdź, wyjedź i poproś Energię Wszechświata, Anioła Stróżna, Twoje Wyższe Ja, Boga, o opiekę i oczyszczenie z niekorzystnych dla Ciebie energii.


Zawsze jak kupujesz stary przedmiot, to poczuj, czy jego Energia Tobie sprzyja. Zanim zabierzesz, wniesiesz do domu, założysz biżuterię, kamienie szlachetne chwilę z nim bądź i poczuj, czy jest dla Ciebie właściwy. Zaufaj swojemu ciału, intuicji, prowadzeniu – Wszechświat naprawdę chcę dla Ciebie dobrze. Tylko uważnie posłuchaj.


Zawsze jak wybierasz się w nowe, nieznane miejsca, inny kontynent, kraj, nawet jak wchodzisz do lasu to zapytaj Ducha tego miejsca – czy wolno Ci tam być, czy to miejsce będzie wspierało Twój wypoczynek, rozwój, czy będzie Ci służyło ? Czy wprost przeciwnie?


Zawsze jak prowadzisz firmę, projekty i pojawia się nowy kontrahent, nowa okazja, zapytaj Siebie czy wasza współpraca będzie dla obu stron korzystna: krótkoterminowo, czy długoterminowo ? A może wcale ? „Może to tylko okładka, która przyciąga, a zawartość śmierdzi ?”


Czasami potrzebujemy doświadczyć tych niekorzystnych Energii, aby nauczyć się zaufania do Siebie i do Wszechświata.


Czasami potrzebujemy niektórych niepowodzeń, bo w przyszłości, lekcje, które otrzymaliśmy ustrzegą nas przed poważnymi negatywnym konsekwencjami.


A czasami, jak najszybciej potrzebujesz oczyścić to, co zaburza harmonię w Twoim życiu.


Energoterapia i zabiegi Reiki przywracają naturalny przepływ życia i miłości, oczyszczając ze szkodliwych Energii, bo nikt, ani nic, nie ma prawa korzystać z Twojej Energii, jeśli nie wyraziłeś/ nie wyraziłaś na to zgody.


Wspieram z miłością

Anna Radziszewska


Zapraszam na zabieg Reiki i Energoterapię:


Rezerwacje:

www.dobroplynie.pl

#dobroplynie, #energoterapia, #reiki, #uzdrawiającydotyk, #reikinaodległość, #annaradziszewska, #dziękuję, #wybaczam, #uwalniam, #samouzdrowienie, #selfhealing, #healing, #healyourheart, #uzdrówswojeserce, #wdzięczność, #jestdobrze, #miłość, #drzwidoserca, #relaks, #Światło, #boskaenergia, #świętowanie, #zabawa, #cieszsięchwilą.

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Nogi

Świętowanie