top of page

Coś się do mnie przyczepiło ….

Refleksje po sesjach.


Byłam na wspaniałym urlopie. Tak myślałam. Jak wróciłam to teraz czuję się źle…..


Moja firma świetnie się rozwijała. Pozyskałem nowego klienta i teraz się zastój ……


Pojechałem z przyjaciółmi na festiwal i choć to nie były moje klimaty, to zostałem, a teraz nie umiem znaleźć sobie miejsca …..


Kupiłam piękny stary stół na pchlim targu i teraz choruję ….

………………

Ostatnio słyszę takie historie.


Pamiętaj: miejsca, przedmioty, ludzie – każdy razem i wspólnie mają swoją energię, mają swoją historię, która może nie być dla Ciebie dobra.


Jeśli czujesz, że Ciebie odpycha, Twoja intuicja Ci podpowiada: to wydarzenie, ten przedmiot nie jest dla Ciebie - to zostaw, odejdź, wyjedź i poproś Energię Wszechświata, Anioła Stróżna, Twoje Wyższe Ja, Boga, o opiekę i oczyszczenie z niekorzystnych dla Ciebie energii.


Zawsze jak kupujesz stary przedmiot, to poczuj, czy jego Energia Tobie sprzyja. Zanim zabierzesz, wniesiesz do domu, założysz biżuterię, kamienie szlachetne chwilę z nim bądź i poczuj, czy jest dla Ciebie właściwy. Zaufaj swojemu ciału, intuicji, prowadzeniu – Wszechświat naprawdę chcę dla Ciebie dobrze. Tylko uważnie posłuchaj.


Zawsze jak wybierasz się w nowe, nieznane miejsca, inny kontynent, kraj, nawet jak wchodzisz do lasu to zapytaj Ducha tego miejsca – czy wolno Ci tam być, czy to miejsce będzie wspierało Twój wypoczynek, rozwój, czy będzie Ci służyło ? Czy wprost przeciwnie?


Zawsze jak prowadzisz firmę, projekty i pojawia się nowy kontrahent, nowa okazja, zapytaj Siebie czy wasza współpraca będzie dla obu stron korzystna: krótkoterminowo, czy długoterminowo ? A może wcale ? „Może to tylko okładka, która przyciąga, a zawartość śmierdzi ?”


Czasami potrzebujemy doświadczyć tych niekorzystnych Energii, aby nauczyć się zaufania do Siebie i do Wszechświata.


Czasami potrzebujemy niektórych niepowodzeń, bo w przyszłości, lekcje, które otrzymaliśmy ustrzegą nas przed poważnymi negatywnym konsekwencjami.


A czasami, jak najszybciej potrzebujesz oczyścić to, co zaburza harmonię w Twoim życiu.


Energoterapia i zabiegi Reiki przywracają naturalny przepływ życia i miłości, oczyszczając ze szkodliwych Energii, bo nikt, ani nic, nie ma prawa korzystać z Twojej Energii, jeśli nie wyraziłeś/ nie wyraziłaś na to zgody.


Wspieram z miłością

Anna Radziszewska


Zapraszam na zabieg Reiki i Energoterapię:


Rezerwacje:

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Detoks

bottom of page