top of page

Co to znaczy Energoterapia dla mnie ?

Energoterapia to 2 słowa. Słowa, które mają określone znaczenie, odzwierciedlają stan, opisują świat wspólny dla wszystkich posługujących się tymi słowami.


Energoterapia to Energia i Terapia.


Terapia to proces, to życie, to droga do zmiany tego co już nam nie służy, co nam szkodzi, od czego chcemy odejść, odnalezienia w sobie źródła dobrostanu i zdrowia, tego za czym tęskni nasze Serce i nasza Dusza. W terapii uczestniczą co najmniej 2 osoby – 1 klientka/klient, która/y w pewnym momencie swoje życia poczuł/a, że już dalej tak nie chce lub nie może, lub jego/jej cało potrzebuje pomocy i sam/a nie jest w stanie poradzić sobie z tym co ma, z tym co jest, z tym co czuje i 2 osoba -Terapeuta, Energoterapeuta, która/y słucha, czuje i widzi życie Klienta/ki z punktu widzenia osoby, która nie jest zaangażowana bezpośrednio, nie ma połączenia emocjonalnego z klientem/ką, a jest połączona z wielowymiarowym Istnieniem i ma szerszy obraz.


„Energia” to narzędzie, które przeprowadza przez ten proces. Odzwierciedla wszystko, co się zadziewa, podczas interakcji pomiędzy tym co znane i widzialne, a pomiędzy tym co czuje i doświadczam. Energia to połączenie Ducha i Materii. Energia to ingerencja Boga, który wywołuje zmiany, działa tam, gdzie człowiek, nie mam takiej mocy. Energia płynie tam, gdzie człowiek pozwala, otwiera się i poddaje jej działaniu, kiedy ufa i wierzy, że wszystko co się wydarza, dzieję się dla NAJWYŻSZEGO DOBRA. Energia to odpowiedź na nasze prośby, potrzeby, jeśli nasze Intencje płyną prosto z SERCA.


Energoterapeuta jest połączeniem, kanałem uzdrawiającej boskiej Energii o najwyższych wibracjach, które klientka/klient może przyjąć. Energoterapeuta zabezpiecza przestrzeń, odpowiada na „mowę” ciała i Energii. Ja tylko czuję, czuję kiedy moje dłonie „płoną wewnętrznie” i wtedy wiem, że dane miejsce na ciele potrzebuje uwagi. Czasami blokada jest tak silna, że potrzebuje dodatkowego wsparcia, aby uwolnić zastój Energii. Zaczynam kaszleć lub się śmiać, a ciało klienta się rozpręża.


Jak zapytasz mnie - jak to się dzieje ? – to odpowiem nie wiem. Często na początku zadawałam to pytanie. Np. dlaczego mój śmiech prosto z trzewi wywołał taką zmianę w życiu – przecież na poziomie racjonalnym to nie ma sensu. Otrzymałam odpowiedź – chcesz wiedzieć – czy chcesz, żeby zostało uzdrowione ?


Zatem, chcę żeby zostało uzdrowione.

Czy w czasie jednego zabiegu można zostać uzdrowionym ?

Tak.

Aczkolwiek nigdy nie wiem co się zdarzy w czasie zabiegu.


Dlaczego czasami wystarczy jeden, a czasami zmiany przebiegają bardzo powoli ?.

Dlaczego czasami trzymamy się czegoś, choć czujemy i wiemy, że to już nie jest dla nas ?.


Zabieg energetyczny to potężne narzędzie i bardzo wspiera. Co dalej zmieni się w naszym życiu, co z tym zrobimy co się wydarzyło zależy już od nas. Tylko Ty odpowiadasz za swoje życie. Aby utrzymać osiągnięty stan ważne jest też wprowadzenie zmian w życiu, co wymaga naszego zaangażowania. Jeśli nadal nie będziesz dbał/a o swój świat w którym żyjesz: swoje myśli, nawyki żywieniowe, środowisko pracy, emocje w domu, dawał/a sobie przestrzeni na bycie ze sobą to zmiana będzie krótkotrwała. Nic nie jest na zawsze.


Dbaj o siebie.

Zapraszam do Gabinetu Energoterapii „Dobro Płynie” Anna Radziszewska


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Detoks

bottom of page