top of page

Detoks

Jesteś wyjątkowa! Jesteś wyjątkowy!

Czy tak czujesz?

Czy to prawda?

A może nie?


Potrzebujesz się oczyścić czy ukochać Siebie z całą swoją mocą?


Po prostu zadbać o siebie, aby czuć się lepiej!


Potrzebujesz detoksu?


Świetnie


Spójrz najpierw i szczerze poczuj, czy jesteś gotowa/y na zmianę stylu życia.


Jakimi toksynami karmisz swój organizm?


Żywność, kosmetyki, wiadomości, elektro smog, papierosy, używki, alkohol, sfera emocjonalna i mentalna.


Pasożyty, bakterie, wirusy atakują gdy jesteśmy osłabieni. A nasz organizm to coś więcej, niż tylko ciało i krew. Jesteśmy połączeni wielowymiarowo i skuteczniejsza droga do zdrowia prowadzi gdy spojrzymy na siebie, jako całość i zmienimy to, co już nie służy naszemu życiu.


Dobry początek, to gdy przyjrzymy się życiu od strony emocjonalnej i przygotujemy organizm do samoleczenia.


Mariusz Brzoskowski – terapeuta SCIO z Rezonans Życia Sp. z o.o. zrobił świetne podsumowanie, jak czynniki emocjonalne, mentalne są połączone z patogenami.


Bakterie są powiązane z poczuciem winy, obwinianiem, obciążaniem organizmu przez metale ciężkie.

Grzyby zatruwają gdy odczuwamy frustrację, odrzucenie, przeciążenie, zaniechanie, odkładanie na później, brak zaufania do Boga, gniew na Boga, na nasz los, brak akceptacji życia, takie, jakie jest.

Pasożyty znajdują nasze najsłabsze punkty i zaczynamy chorować, gdy ktoś „pasożytuje” na nas lub my na kimś. Pasożyty to też brak miłości do siebie, brak zdrowych granic, brak asertywności.

Wirusy aktywują się gdy odczuwamy zniewolenie, brakuje nam poczucia własnej wartości, w życiu dominuje strach i lęk.


Jak uwolnisz emocje ciału fizycznemu będzie znacznie łatwiej poradzić sobie z oczyszczaniem patogenów z tkanek, narządów, krwi. SCIO zbada też, jakie choroby są powiązane z aktywnością patogenów w naszym ciele. Najbardziej znaną chorobą jest Borelioza i to bardzo trudny przeciwnik.


SCIO najpierw przygotuje organizm do detoksykacji, wzmocni na poziomie energetycznym, tak aby cały proces przebiegł w bezpieczny sposób. Następnie wykona zaping (usuwanie) pasożytów, mikrobów, patogenów, grzybów oraz będzie stymulował ogólny detoks organizmu i oczyści krew. Ostatnim krokiem są terapie zamykające „Feel good” – czyli dobre samopoczucie, aby ciało powróciło do zdrowia psychofizycznego.


Detoks to terapia długoterminowa. Optymalna ilość to 1 sesja raz w tygodniu przez 8 do 10 tygodni.


Skuteczność terapii zależy od połączenia pracy SCIO i wdrożenia zaleceń indywidualnie dobranych do kondycji zdrowia, jakie dostaniemy po każdej sesji.

Wspieram z miłością

Anna Radziszewska4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page