top of page

Dlaczego Energoterapia ?

Uczestniczyłam w wielu kursach, warsztatach, aby pomóc sobie. Większość metod skupia się na jednym aspekcie i nie traktuje człowieka całościowo, aczkolwiek czasami na dany moment jest to ważne.


Energoterapeuta patrzy najpierw na całość: Jak płynie Energia ?, Jak człowiek ma się ze sobą ?, podsumowując: „Jak jest ?”. Następnie dotykiem rozprowadza Energię po całym ciele, gdyż funkcjonujemy w dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym , jak w naszym ciele i życiu panuje równowaga. Dając uwagę, wysyłając światło i miłość do poszczególnych centrów energetycznych, odblokowujemy przepływ nie tylko w ciele, ale też w wielu aspektach naszego życia. Choroby się uzdrawiają, depresja, stres mija i wiele przeszkód w życiu znika. Ponownie jesteśmy połączeni ze Źródłem Życia, ze wszystkim, co jest w nas i wokół nas i wracamy do dobrostanu.

Jak kończy się zabieg, jesteśmy rozświetleni od wewnątrz, zmienia się twarz, pojawia się spokój w sercu i na twarzy. Właśnie dlatego zajmuje się Energoterapią, bo uwielbiam czuć przepływ Energii Życia, czuć miłość, radość i Światło u klientów i u siebie.


#energoterapia, #annaradziszewska, #dobroplynieannaradziszewska, #uleczlani, #zabiegreiki, #reiki.


8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Detoks

bottom of page