top of page

Jak będę się czuł/a, kiedy upragnione życie stanie się rzeczywistością?

Ja ani Ty, nie mamy czarodziejskiej różdżki za pomocą której możemy zmienić swoje życie, nasze otoczenie, normy społeczne czy prawa wszechświata wypowiadając jedno życzenie, czy nawet trzy.


Ja ani Ty, nie musimy też ślepo podążać za tłumem i wykonywać polecenia innych, jeśli nasze Serce, nasza wewnętrzna prawda „krzyczy”, NIE, STOP, to nie moja droga. Już dłużej tak nie wytrzymam.


Ja i Ty, możemy uważnie obserwować siebie i swoje reakcje na to co nas otacza, co dzieje się w nas i działać tak, jak mówi nasz wewnętrzny głoś, nasza intuicja, nasze serce.


Większość schematów zachowania, emocji wynieśliśmy z dzieciństwa, szkoły i nieświadomie powielamy je w naszym dorosłym życiu. Teraz jest czas, bez względu na to ile masz lat, by to zauważyć, zaakceptować i dokonać wyboru: czy chcę tak dalej, czy wprowadzam zmiany dla swojego najwyższego dobra z miłością w sercu. Szanuję los moich przodków, rodziców, nauczycieli. Być może w ich życiu, ich rzeczywistości, taki sposób postępowania był dobry. Rozumiem to i akceptuję, lecz mi to już nie służy. To moje życie i ja wybieram inną drogę.


Ja i Ty, w momencie kiedy przychodzi złość, depresja, poczucie winy, choroba, możemy zapytać swojego ciała, umysłu, duszy: „ Ale o co chodzi ?”, zastanowić się skąd to jest – czy to jest moje ?


Czy robię tak, czuję tak, bo od zawsze słyszałam/em: …….. siedź cicho, nie wychylaj się, jesteś za mała/y, żeby zrozumieć….…. i teraz nie umiem poczuć, wypowiedzieć, co tak naprawdę chce, postawić granic, a moje ciało choruje. Mam chorą tarczycę, mam nadciśnienie, mam raka, tudzież inne dolegliwości itd.


Twoje choroby zawsze wynikają z emocji zamrożonych w ciele, energii, która nie może swobodnie płynąć, bo od lat blokujesz siebie w tym czy innym zakresie, bo godzisz się na okoliczności, które Tobie szkodzą.


Twoje ciało jest mądre i mówi do Ciebie – zatrzymaj się, posłuchaj i jak zaczniesz to robić, to nie jest powrót do średniowiecza, tylko wracasz do Siebie, do mądrości Natury, łączysz się z Wyższą Inteligencją, Stwórcą, łączysz się z boskością w Tobie.


Masz tylko Siebie – swój umysł, swoje ciało i swojego Ducha – zadbaj o siebie, a wtedy innym też będzie z Tobą dobrze.


Ja i Ty, mamy też wiarę, bez względu na to w co wierzysz, że możemy osiągnąć to na czym naprawdę nam zależy. Warunkiem jest jasność myśli, emocji i szczera Intencja płynąca prosto z otwartego Serca i Duszy.


Zatem,


Jak będziesz się czuł/a, kiedy upragnione życie stanie się rzeczywistością? Nie masz gotowej instrukcji postępowania, nie jesteś w stanie wszystkie zmierzyć, zbadać, nie wiesz jak to się stanie, ale to Ty i tylko Ty jesteś kreatorem swojego życia i możesz krok po kroku odblokowywać przepływ Energii, siły życiowej, tu i teraz, w swoim życiu. Masz Moc i Siłę, żeby zmienić swoje życie sam/a lub z pomocą innych. Każda terapia to dobry krok w kierunku uzdrowienia ciała i odzyskania radości życia.
Wspieram z miłością.

Gabinet Energoterapii Dobro Płynie Anna Radziszewska

_______

Więcej o mnie:

https://www.facebook.com/dobroplynie

https://www.instagram.com/energoterapia_dobro_plynie/

___


4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Detoks

bottom of page