top of page

Jestem w Raju

Zaktualizowano: 26 lip 2022

Jestem w Raju

Wczoraj, po tym jak klientka otworzyła drzwi do swojego Serca – powiedziała „Jestem w Raju”.

Popłynęła piękna Energia i jej Anioł Stróż cudownie przeprowadził ją przez cały proces.


A co jest dla Ciebie Rajem ?

Czy czekasz na Raj, tam gdzieś, nie wiadomo kiedy i nie wiadomo gdzie, zgodnie z indoktrynacją kościoła?


Raj i piekło to stan umysłu, zatem zarówno Raj jak i piekło tworzysz sobie sam lub sama na planecie Ziemia.


Mnie ostatnio Wszechświat, na greckiej wyspie Rodos, przypomniał na jak cudownej planecie żyjemy, kiedy wszystkie żywioły Woda, Ogień, Powietrze, Ziemia oraz Duch manifestowały się pod tyloma postaciami. A ja chłonęłam piękno i potęgę Natury. Prowadziłam z nimi rozmowę, bo wszystko wokół nas jest żywe, jeśli otworzymy się na dary Wszechświata.


Woda - Kocham morze, kocham wodę i kocham pływać. Woda przypominała o połączeniu. Woda to Matka. Woda to życie. Woda to otulenie. Woda wszystko przyjmuje, jeśli o to poprosisz. Możesz oddać wodzie to co trudne i z lekkości popłynąć dalej swoją drogą. W Prasonisi fajnie było poczuć jak Morze Egejskie i Śródziemne łączą się ze sobą. Wchodzisz do kanału i czujesz różne nurty, które są obok siebie. Do tego łopot i kolory żagli i kitów tworzą niepowtarzalny widok.


Powietrze - ciepły pogodny Wiatr mówił zaufaj – jestem tutaj dla Ciebie. Czujesz moją potęgę i moją łagodność – przynoszę ulgę w upale i rozsiewam życie. Podróż katamaranem na wyspę Symi i taniec wiatru na otwartym morzu to niesamowite doświadczenie.


Ogień - Słońce. Słońce mówiło jestem Światłem. Nie bój się patrzeć w Słońce. Codziennie budzę Ciebie do życia. Podziel się swoim wewnętrznym ogniem ze Wszechświatem, tak aby rozświetlić mrok, tak abyś odważnie popatrzyła w ciemność, bo wiesz, że ja jestem. Twoje Światło jest zawsze w Tobie. Zachód Słońca na wzgórzu zamku Monolithos dał wszystkim zgromadzonym niesamowitą energię.


Ziemia. Ziemia była tak rozgrzana, że trudno się chodziło na bosaka. A ja kocham spacery wzdłuż brzegu morza. Ziemia mówiła zadbaj o mnie. Zadbaj o czystą Ziemię, tam gdzie możesz. Uzdrawiaj Ziemię.


Podróż samochodem po wyspie pokazała, jak zapominamy o Ziemi. Wybrzeża są zabudowywane wielopiętrowymi hotelami, a lokalne tawerny, domki, gospodarstwa pustoszeją. Ciszę i szum fal zakłóca warkot skuterów wodnych, motorówek, wiatr roznosi porzucone śmieci.


Z pięknej wyspy Słońca, Raju na Ziemi za chwile co zostanie ?

Czy jedziesz nad morze, aby odpocząć ?

Czy tak trudno zabrać swoje śmieci ze sobą?

Czy tak trudno cieszyć się wakacjami bez używania silników?


Stop skuterom wodnym. Stop śmieciom. Stop niszczeniu Ziemi.


Pięknego urlopu – zadbaj o swój Raj na Ziemi.
5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Detoks

bottom of page