top of page

Korzyści z Reiki:

Reiki przywraca naturalną równowagę organizmu, zapewnia głęboki relaks oraz daje poczucie spokoju i dobrego samopoczucia.


Reiki działa zgodnie z Intencją Najwyższego Dobra na osobę, sytuację, zdarzenie, miejsce, zwierzę. Reiki może być wysyłane na odległość, do przyszłości i przeszłości, bo czas i przestrzeń w Energii jest tu i teraz.


Reiki uspokaja świadomość, tak aby podświadome wspomnienia, konieczne w procesie uzdrowienia, dotarły do świadomości i wypłynęły na powierzchnię. Dzięki Reiki przychodzą myśli uwalniające, odpuszczamy stare historie, gdyż to co ma być i tak się stanie. Nie zawsze odzwierciedla to nasze wyobrażanie, ale zawsze to się dzieje dla naszego najwyższego dobra.


Reiki jest genialne w wielu różnych przypadkach. Niektórzy ludzie, którzy cierpią na migrenę, astmę, choroby skóry, wrzody, urazy ortopedyczne i zapalenie stawów, zauważyli poprawę swojego zdrowia. Czasami choroba ma doprowadzić do zrozumienia czegoś, do wzrostu naszej świadomości, wówczas Reiki najpierw doprowadzi do pierwotnej przyczyny, zrozumienia przyczyny choroby, a dopiero potem do uzdrowienia.


Reiki wspiera w uzdrowieniu różnych form raka, chorób autoimmunologicznych. Delikatna energia Reiki jest również skuteczna w uspokajaniu umysłu, pomaga wyjść z depresji, oswoić lęki.


Reiki jest wspaniałym wsparciem w radzeniu sobie z normalnymi codziennymi sprawami w łagodny sposób, gdyż Energoterapeuta zwraca się do Źródła, prosząc o światło, aby osoba przyjmująca mogła iść właściwą drogą, ze spokojem w sercu.


UWAGA: REIKI nie ma na celu zastąpienia tradycyjnego leczenia medycznego, a może uzupełniać i współpracować z medycyną konwencjonalną.


Energoterapeuta Reiki aktywuje przepływ energii, równoważy ciało energetyczne i wspiera Cię w procesie samoleczenia. Jesteś uzdrowicielem własnego ciała, a Energoterapeuta jedynie ułatwia to, tworząc bezpieczną i wygodną przestrzeń dla Ciebie i Twojego ciała, aby ponownie połączyć się z Uniwersalną Energią Życia i się uzdrowić.


Zapraszam do Gabinetu Energoterapii „Dobro Płynie” Anna Radziszewska we Wrocławiu.

#Energoterapia, #Reiki, #AnnaRadziszewska, #DobroPlynie, #zabiegreiki, #GabinetEnergoterapii.
24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Detoks

bottom of page