top of page

Przygoda z Energoterapią

Zaktualizowano: 13 wrz 2021

Energoterapia co to w ogóle jest ?

Zacznijmy więc o definicji i próby nazwania tego, co często umyka słowom.


Energia – zobacz jaka przychodzi pierwsza myśl, odczucie, obraz ?

Ja nie podam definicji, bo ważne jest to czym jest dla Ciebie.


Z całą pewnością, nie jesteśmy na Ziemi sami i nie mamy tylko ciała fizycznego. To co postrzegamy tylko zmysłami: wzroku, słuchu, smaku to zdecydowanie bardzo ograniczone postrzeganie świata. Zatem możesz powiedzieć, że to Bóg, Stwórca, Źródło, pierwotna siła, która stworzyła świat i wszystkie Istoty, które teraz wspierają proces życia na Ziemi.


Możesz przywoływać obrazy, jakie stworzyła Twoja podświadomość, bo łatwiej jest komunikować się i postrzegać coś lub kogoś, kto ma formę, wizerunek fizyczny, z czym możemy się identyfikować.


Ja rozpoczynając Energoterapię wzywam i zapraszam Boga, Istoty Światła, Aniołów i Archaniołów, Mistrzów i przewodników duchowych, zespoły Uzdrowicieli z wielu wymiarów i linii czasu, z którymi ja jestem połączona i które mają na uwadze najwyższe dobro całego procesu i klienta, które chcą i mogą poprowadzić sesję uzdrawiania, a ja tylko tworzę bezpieczną przestrzeń.


Dlaczego kontaktuje się z tyloma Energiami ?

Bo z mojego doświadczenia, choroby, rany emocjonalne, różne problemy w tym życiu, mają swoje źródło przede wszystkim w tym życiu: dzieciństwie, relacji z mamą i tatą, naszym rodzie, lecz ich pierwotna przyczyna zwykle sięga głębiej i dopiero uzdrowienie na tej linii czasu i na pozostałych liniach czasu, jak i pomiędzy, prowadzi do powrotu do Światła i Miłości.


Uzdrowienie następuje, kiedy zrozumiesz co się wydarzyło, dlaczego to się wydarzyło, skąd to pochodzi, kiedy możesz wybaczyć sobie wszystkie decyzje świadome i nieświadome, które wtedy zapadły i wybaczysz wszystkim osobom, które w tym uczestniczyły, transformując negatywne Energie w Światło i Miłość.


Podczas sesji często zapadasz w sen, tak, aby świadomy umysł nie blokował całego procesu, a Energie mogły przeprowadzić Ciebie bezpiecznie przez całą drogę. Ty wyraziłeś/wyraziłeś Intencję, że chcesz, potrzebujesz, przychodzisz po pomoc i zgodnie z Twoją wolną wolą Wszechświat odpowiada na wezwanie.


Czy jedna sesja wystarczy ?

To już zależy od Ciebie. Całe życie jest drogą i na tej drodze non stop coś się dzieje i wówczas zauważasz, że nawet jak podobne sytuacje się powtórzą, to już reagujesz spokojniej lub możesz świadomie powiedzieć – to już znam, dziękuję, już ponownie tego doświadczenia nie potrzebuję.


Ponadto, żyjesz x lat i przez te x lat nazbierałaś/ zgromadziłeś mnóstwo bolesnych doświadczeń i teraz krok po kroku, małymi krokami rozpakowujesz bagaż trudnych, zablokowanych, zamrożonych emocji w ciele, zyskując coraz większe zrozumienie Siebie, swoich rodziców, partnerów, przyjaciół, współpracowników, osób, sytuacji, zdarzeń wokół siebie i ten proces nie zakończy się dopóki żyjesz tu i teraz na Ziemi – to dobra wiadomość.


Poczuj, że Twoje życie jest przygodą i jak wydarza się kolejna rzecz, to uśmiechnij się i powiedz do Siebie Huurraa – mogę to przetransformować w Światło i Miłość.
26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Detoks

bottom of page