top of page

Słowa

Jakie codziennie wypowiadasz słowa w stosunku do Siebie ?

Moim klientom często mówię: powitaj Siebie o poranku i szczerze powiedz do Siebie „Kocham Cię …. Aniu, Małgosiu, Piotrze, Marku ….” od razu po przebudzeniu.

Potem, jak jesteś w łazience, spójrz sobie głęboko w oczy w lustrze i powtórz: „Kocham Cię…. Aniu, Małgosiu, Piotrze, Marku ….” i dzisiaj będzie dobry dzień. Po kilku dniach praktyki, od razu zobaczysz jak Twoja Energia, chęć do życia jest wypełniona miłością i akceptacją Siebie i świata, który Cię otacza. Takie proste ćwiczenia, a tak wiele zmienia.

Wiele osób powie, że to głupie. Wiele osób nie będzie w stanie spojrzeć na Siebie w lustrze i wypowiedzieć tych słów. Wiele osób wybuchnie płaczem, jak podczas spotkania dawno nie widzianej bliskiej nam osoby.

Louise Hay napisała o tym w książce „Możesz uzdrowić swoje życie” w latach 80 tych i książkę przeczytało miliony ludzi na całym świecie i choć tyle osób wie o tej prostej metodzie, tak mało ją stosuje. Tylu dobrych ludzi przychodzi totalnie poblokowanych i gdy zapraszam do lustra, aby powiedzieli do Siebie „Kocham Cię” nie są w stanie spojrzeć sobie w oczy. Przestań czekać na CUD z zewnątrz !. Zacznij tu i teraz od Siebie, wtedy zaczną dziać się cuda.