top of page

To nie tak jak myślisz !


A jak ?

Nie wiem

Nic nie zakładam, a uważnie słucham, patrzę i czuję.


Nie tworzę odpowiedzi na podstawie Twoich opowieści płynących z umysłu. Ty też nie twórz negatywnych scenariuszy, bo działasz z pozycji strachu, lęku.


Jeśli spotkało cię coś trudnego, boisz się, jesteś w relacji i już nie wiesz co jest dla ciebie dobre to odpowiedź znajdziesz w polu Serca.


Wysłuchaj

Poczuj

Posłuchaj Serca


Nie oczekuj też, że ktoś za Ciebie znajdzie odpowiedź, Twoją drogę.


Rozmawiając z drugą osobą, słucham nie tylko tego co mówi, ale też patrzę na ciało, czuję energię i dopiero jak wszystko się łączy pojawia się odpowiedź jak naprawdę jest. Ty odkrywasz tą odpowiedź w swoim polu Serca podążając za Energią, która prowadzi Ciebie przez cały zabieg.


A w życiu codziennym ?

Ty, jak jesteś w nowej sytuacji, relacji, poczuj czy energia drugiej osoby Ciebie przyciąga czy odpycha. Zaufaj intuicji.


Zastosuj metaforę pierwsze wrażenie to jak okładka książki: przyciąga uwagę, interesuje, intryguje, zachęca. Zawartość książki to niespodzianka: miła, zgodna z okładką lub wprost przeciwnie.


Jeśli pierwsze wrażenie jest pozytywne to przeczytaj całą książkę, żeby dowiedzieć się jaka naprawdę jest. Ta sama książka może wzbudzić w Tobie zupełnie różne, inne emocje niż za pierwszym razem gdy czytasz ją wielokrotnie lub tylko poszczególne fragmenty. Inna osoba czytając tą samą książkę może mieć zupełnie inne wrażenia, odczucia. A to tylko, lub aż książka.


W przypadku człowieka poznajesz jego lub ją każdego dnia i nigdy nie przeczytasz „tej książki” do końca. Coś widzisz, wiesz, odczuwasz, biorąc pod uwagę swoją percepcję, swój osąd, określony splot wydarzeń lub okoliczności. To Twoja opowieść o drugim człowieku. Twoje odczucia, wrażenia i doświadczenia.


Czy on/ona taka jest naprawdę ?

Czy on/ona taka jest jak myślisz ?


Patrz szerzej i głębiej. Słuchaj i patrz Sercem nie tylko co mówi „głowa”, ale też jak mówi, co mówi ciało, co mówi jego lub jej Energia.


Z miłością

Anna RadziszewskaOstatnie posty

Zobacz wszystkie

Detoks

Commentaires


bottom of page