top of page

Woda i zwycięstwo Światła i Miłości 21.12.2021.

Czasami coś się dzieje w moim życiu i od razu nie wiem lub nie rozumiem czemu to ma służyć, jak połączyć przysłowiowe puzzle w całość, jakie to ma znaczenie ?


Ostatnio dzieje się bardzo dużo, szczególnie w snach i nauczyłam się cierpliwości, że rozwiązanie, odpowiedź pojawi się, jak będzie odpowiedni czas.


Woda, żywioł wody, to że mam zwracać uwagę na wodę zaczęło się w 2018 roku, podczas wycieczki do Glastonbury i Chalice Gardens. Tam przy Chalice Well - Studnia Kielicha, poczułam niezwykłą moc wody, która ma uzdrawiającą moc, a jest zamknięta, za kratami.


W tym roku podczas warsztatów „Odzyskiwanie utraconej części siebie”, które prowadził Robert Rient do mnie przyszła Intencja – uzdrawiaj wodę. Zatem codziennie wyruszałam na spacer nad Odrę z intencją uzdrawiania wody, rzeki, wody we mnie i wody na planecie Ziemia. Czysta, krystaliczna, żywa woda tu i teraz w całym Wszechświecie.


A wczoraj w nocy – czas przesilenia 21.12.2021 proces się zakończył. We śnie pojawiła się pokrywa ze studni w Chalice Well i miałam ją otworzyć, otworzyć kraty, otworzyć wejście do studni, do źródła i wówczas silny piękny strumień krystalicznej żywej wody wybuchnął jak gejzer, jak fontanna, która już nie chce być zamknięta, odgrodzona. Żywa woda jest wolna.


Na pokrywie Chalice Well znajdują się symboliczne Vesica Piscis – dwa przenikające się koła – źródło Stworzenia i Jedności, dopełnienie różnych przeciwstawnych elementów, które łączy część wspólna - energii męskiej i żeńskiej, ciemności i światła, tego co w środku i tego co na zewnątrz. To Harmonia, Jedność, idealne połączenie na które teraz jesteśmy gotowi.


Na szczycie pokrywy jest wykute Serce – piękne przesłanie, aby otworzyć swoje Serce, bo Miłość i Światło zwyciężyło.

Kiedyś uważano studnie za portale do innych światów, Vesica Piscis tworzy portal Światła, na dnie Chalice Well spoczywa legendarny święty Graal – co teraz zostanie odkryte ?
5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Detoks

bottom of page