Reiki na odległość wg systemu Reiki Usui Shiki Ryoho

200 zł

60 minut

Wyjątkowe, indywidualne podejście

Reiki na odległość wg systemu Reiki Usui Shiki Ryoho przywraca naturalną równowagę organizmu, zapewnia głęboki relaks oraz daje poczucie spokoju i dobrego samopoczucia. ​ Korzyści z Reiki:

Wzmacnia układ odpornościowy,

Zmniejsza stres i napięcie,

Równoważy energię w organizmie człowieka,

Oczyszcza blokady emocjonalne, mentalne

Uzupełnia terapie medycyny konwencjonalnej,

Przyspiesza proces gojenia po urazach i zabiegach chirurgicznych,

Łagodzi ból, niepokój w przypadku przewlekłych i ostrych schorzeń.

UWAGA: REIKI nie ma na celu zastąpienia tradycyjnego leczenia medycznego, a może uzupełniać i współpracować z medycyną konwencjonalną. Energoterapeuta Reiki aktywuje przepływ energii, równoważy ciało energetyczne i wspiera Cię w procesie samoleczenia. Jesteś uzdrowicielem własnego ciała, a Energoterapeuta jedynie ułatwia to, tworząc bezpieczną i wygodną przestrzeń dla Ciebie i Twojego ciała, aby ponownie połączyć się z uniwersalną Energią Życia i się uzdrowić. ​ Reiki działa zgodnie z Intencją Najwyższego Dobra na osobę, sytuację, zdarzenie, miejsce, zwierzę. Reiki może być wysyłane na odległość, do przyszłości i przeszłości, bo czas i przestrzeń w Energii jest Tu i Teraz. ​ Przygotowanie: Potrzebuję Twoje imię i nazwisko oraz dokładne miejsce w którym będziesz przebywał/a podczas zabiegu. Umawiamy się na konkretną godzinę.


W umówionym czasie, zapewnij sobie spokojną i wygodną przestrzeń na czas spotkania. Wycisz umysł, telefon i pozwól sobie na chwilę relaksu. Możesz zapalić świeczkę w swojej Intencji, włączyć spokojną muzykę. Po zabiegu kontaktujemy się telefonicznie lub mailowo i omawiamy zabieg. ​ Zalecenia po Reiki: Stosuj codziennie 5 zasad życia wg Mikao Usui:

Właśnie dziś nie złość się.

Właśnie dziś nie martw się.

Szanuj rodziców, nauczycieli, ludzi starszych.

Uczciwie zarabiaj na chleb.

Bądź wdzięczny za wszystko.


Płatność za zabiegi na odległość:

  • przelewem przed sesją na konto:

Energoterapia Sp. z o.o. nr konta: 72 1140 2004 0000 3302 8149 0495

Tytuł przelewu: Imię i Nazwisko: data i godzina spotkania.

  • Blik na nr telefonu: +48 731 604 545.

Tytuł przelewu: Imię i Nazwisko: data i godzina spotkania.