Moje usługi

Energoterapia

IMG_20210428_175115_edited.jpg
Leczenie Reiki

Zabieg Reiki 

wg systemu Reiki Usui Shiki Ryoho

Zabieg Reiki pomaga powrócić do zdrowia, a poprzez głęboki stan relaksu poprawia stan psychofizyczny.

Na czym polega zabieg Reiki ?

 

Zabieg Reiki polega na odblokowywaniu przepływu Energii Życia w organizmie człowieka, co umożliwia powrót do równowagi i samo uzdrowienia. Twoje problemy, istniejące na poziomie duchowym, mentalnym, emocjonalnym czy fizycznym są spowodowane dysharmonią w systemie energetycznym. Przywrócenie równowagi energetycznej powoduje uzdrowienie: oczyszczenie miejsc zmienionych w wyniku choroby, złagodzenie bólu, poprawę nastroju i stanu psychofizycznego.

Jak wygląda zabieg Reiki ?

 

W ubraniu kładziesz się na stole do masażu. Ja odpowiednim układem dłoni wg linii przekazu Usui Shiki Ryoho rozprowadzam Reiki  - Uniwersalną Energię Życia po całym ciele. Zalecam wygodne ubranie z naturalnych materiałów, tak aby Energia mogła swobodnie płynąć. Jeśli używasz szkieł kontaktowych, to proszę o ich zdjęcie. Proszę, abyś się zrelaksował/a, zamknął/ęła oczy i skupił/a na oddechu, wówczas Reiki harmonizuje przepływ Energii w całym ciele oraz uzdrawia te miejsca, które na dany moment potrzebujesz. Zabieg trwa około godziny.

"Rei" - to Energia Wszechświata, "Ki" to Twoja Energia. Ja jestem tylko kanałem przez który płynie czysta Energia prosto ze Źródła. Moje Serce jest otwarte i gotowe na przekaz uzdrawiającej Energii Reiki. Moje dłonie pełne Światła i Miłości, połączone poprzez czakrę Serca z Energią Życia, bezpośrednio dotykają Twojego ubrania lub trzymam dłonie kilka centymetrów od ciała. W tle możesz słuchać relaksującej muzyki, wspiera nas Światło świecy.

Twój stan psychofizyczny i predyspozycje decydują o ilości zabiegów, aby powrócić do trwałej równowagi energetycznej. Czasami wystarczy jeden zabieg, czasami proces może być długotrwały. Decydująca jest Twoja gotowość do zmiany.

Zalecam, aby nie przerywać konwencjonalnych metod leczenia, dopóki nie odczujesz znaczącej poprawy i nie skonsultujesz zmian z lekarzem prowadzącym. Połączenie leczenia konwencjonalnego i medycyny naturalnej: Reiki przyniesie najszybsze i najtrwalsze rezultaty, szczególnie w przypadku chorób zaawansowanych.

WAŻNE! Nie ma przeciwwskazań do przesyłania Reiki. Jest bezpieczna zarówno dla dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych. Może być przesyłana również roślinom i zwierzętom. To Energia Życia i Terapeuta Reiki nie może zaszkodzić. Jeśli to nie jest dla Twojego Najwyższego dobra, nie odczujesz poprawy.

Korzyści z Reiki:

 • zrównoważone centra energetyczne w ciele,

 • poprawa samopoczucia,

 • obniżony poziom stresu,

 • uzdrowione ciało fizyczne, emocjonalne,  mentalne, duchowe,  zgodnie z Twoją intencją dla Twojego najwyższego dobra, na takim poziomie, na jaki jesteś gotowy na dany moment.

Zalecenia po Reiki:

Stosuj codziennie 5 zasad życia wg Mikao Usui:

 1. Właśnie dziś nie złość się.

 2. Właśnie dziś nie martw się.

 3. Szanuj rodziców, nauczycieli, ludzi starszych.

 4. Uczciwie zarabiaj na chleb.

 5. Bądź wdzięczny za wszystko.

Energoterapia

uzdrawiający dotyk Energią Życia  

Energia działa jak skalpel odblokowując zastoje energetyczne, uzdrawiając ciało i emocje, czyli przywracając równowagę w życiu. 

Zapraszam Ciebie na niezwykłą terapię, podczas której odblokowuje przepływ Energii w Twoim ciele, harmonizuje czakry, przywracając harmonię Duszy i Ciała.

 

Nasze spotkanie zaczyna się rozmową o tym jaką masz Intencję. Krótki wstęp jest niezbędny, bo już wówczas zaczyna się cały proces i otwierają się ważne dla Ciebie pola informacji.

 

Energoterapia na planie fizycznym to Dotyk moich rąk, przez które płynie energia Źródła, którą Ty potrzebujesz. Możesz poczuć ciepło, wibracje, mrowienie lub błogi spokój. W tle płynie muzyka, jest z nami Światło świec.

 

Na poziomie energetycznym otwierają się przestrzenie, które potrzebują uwagi i uzdrowienia. Czasami potrzebne są słowa, zwrócenie uwagi na to co w danym momencie się dzieje, gdzie jest blokada, co potrzebuje uwolnienia. Możesz widzieć obrazy, poczuć dlaczego tak się dzieje w Twoim życiu, poznać przyczyny i następuje uzdrowienie. Płyną łzy, wzruszenie lub śmiech. Czasami jest tylko cisza, a Energia płynie i wszystko się zmienia.

 

Każda Energoterapia jest inna, każde spotkanie jest niesamowite i jestem wdzięczna, że mogę towarzyszyć Twojej nowej drodze.

Twój stan psychofizyczny i predyspozycje decydują o ilości zabiegów, aby powrócić do trwałej równowagi energetycznej. Czasami wystarczy jeden zabieg, czasami proces może być długotrwały. Decydująca jest Twoja gotowość do zmiany.

Zalecam, aby nie przerywać konwencjonalnych metod leczenia, dopóki nie odczujesz znaczącej poprawy i nie skonsultujesz zmian z lekarzem prowadzącym. Połączenie leczenia konwencjonalnego i medycyny naturalnej: Energoterapia przyniesie najszybsze i najtrwalsze rezultaty, szczególnie w przypadku chorób zaawansowanych.

WAŻNE! Nie ma przeciwwskazań do przesyłania uzdrawiającej Energii Życia. Jest bezpieczna zarówno dla dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych. Może być przesyłana również roślinom i zwierzętom. To Energia Życia i Energoterapeuta nie może zaszkodzić. Jeśli to nie jest dla Twojego Najwyższego dobra, nie odczujesz poprawy.

Korzyści z Energoterapii:

 • zrównoważone centra energetyczne w ciele,

 • poprawa samopoczucia,

 • poznanie pierwotnej przyczyny swoich problemów,

 • spotkanie się ze swoim „Sercem”

 • pełen relaks,

 • uzdrowione ciało fizyczne, emocjonalne,  mentalne, duchowe,  zgodnie z Twoją intencją dla Twojego najwyższego dobra, na takim poziomie, na jaki jesteś gotowy na dany moment.

 

Zalecenia po Energoterapii:

 

 1. Właśnie dziś: dbaj o Siebie, swoje ciało, swoje myśli, swoje emocje.

 2. Właśnie dziś: spędź więcej czasu w naturze niż przed komputerem

 3. Szanuj Siebie, swoich rodziców i ich historię

 4. Uczciwie zarabiaj na chleb.

 5. Bądź wdzięczny za wszystko.